כתיבה שיווקית לדפי נחיתה לעסקים

כתיבה שיווקית לדפי נחיתה לעסקים

בשונה מדפי אינטרנט רגילים שבדרך כלל מלאים בפרטים שונים הכנסים ,לעומק העניין", דף נחיתה אמור להיות קצר יותר ותמציתי. לכן על מנת לגרום לגולש להישאר בדף הנחיתה ולא ללחוץ על כפתור ה'חזור' בחלק העליון של המסך, יש צורך להשתמש בכתיבה שיווקית איכותית ומעניינת. כתיבה שיווקית לעסקים היא למעשה הא' – ב' של כל עמוד נחיתה מוצלח, היות וללא כתיבת תוכן זו, הגולש כנראה ישתעמם תוך דקה ויצא מהעמוד. מדובר בכתיבה משכנעת ומדויקת, שתצוד את תשומת ליבו של הגולש ותגרום לו להמשיך לעיין במאמר ואף להתעניין בפרטים נוספים. ישנם כללי זהב מאוד ברורים ובהירים, המאפשרים לכל דף נחיתה להפוך להצלחה מסחררת.

על מה חשוב להקפיד כאשר מדובר על כתיבה שיווקית לעסקים המתאימה לדפי נחיתה?

כאמור, דפי נחיתה אמורים להיות קצרים וברורים, לא מדובר כאן על להיכנס לפרטים הקטנים או להגיש לגולש תוכן ארוך ומייגע שיגרום לו לצאת מהעמוד ולגשת למתחרים. עמוד הנחיתה אמור להליט את היתרון והבידול שלך ולספק לגולש את ה'סחורה' של בית העסק בצורה ברורה, בלי תיאורים מפורטים ובצורה קולעת ובולטת. למעשה דף נחיתה איכותי יכיל תוכן שיווקי קצר בשילוב עם פרטים ליצירת קשר או אופציה לרכוש את המוצר או השירות און – ליין. זוהי המטרה העיקרית של דף הנחיתה, להעניק לגולש את האופציה להכיר את החברה והמוצרים שלה בתוך מספר שניות ולהניע אותו לפעולה על ידי יצירת קשר או רכישה במקום. לצורך כך, חשוב להקפיד על תוכן שיווקי קצר וקולע, שלא מסבך את הלקוח הפוטנציאלי ולא גורם לו לתהות או להתבלבל עם עצמו. חשוב שתהיה כותרת "מושכת" ולהתאים את סגנון הכתיבה לקהל היעד המתאים ולכתוב בגובה העיניים על מנת שיתאים לקהל אליו אנחנו רוצים לפנות: פנסיונרים, צעירים, חיילים וכדומה. חשוב לנסח מסר שיווקי ברור שיכנס לתודעת הגולש ויישאר שם על מנת להאפיל על המסרים השיווקיים של המתחרים. חשוב להסביר בקצרה אך בצורה ברורה את סוג המוצר או השירות המוצע ללקוח ולהניע אותו לפעולה. לעולם אין להניח כי הלקוח כבר ידע לחפש לבד את פרטי יצירת הקשר, חשוב להקל עליו את המשימה ולהגיש לו את הכל על מגש של כסף, שיתורגם גם אצלך לכסף.

צביקה סופר הינו קופירייטר העוסק מזה 20 שנה בכתיבה שיווקית לדפי נחיתה לעסקים. הידע הרב שצבר במהלך השנים והעבודה במשרדי פרסום מובילים, הביאו אותו למומחיות עצומה בתחום. השילוב של יצירתיות וראש פתוח ביחד עם הכרה יסודית ומקצועית של תחום כתיבת התוכן השיווקית, מעניקים לצביקה יתרון ברור- יתרון שעובד בשבילך.