מהו סרטון תדמית ומדוע הוא הכרחי בכל עסק?

מהו סרטון תדמית ומדוע הוא הכרחי בכל עסק?

כשישראל לא הייתה מעצמת קולנוע וכשעשיית סרטים הייתה יקרה מאוד, היו מעטים שיכלו להרשות לעצמם לצלם את העסק שלהם ואת סיפורו בסרט תדמית. היום, כל אחד יכול במחיר שווה לכל עסק לעשות סרט תדמית שיציג בדרך הכי ישירה ונוחה את העסק שלו ואותו, ובדרך זו להציג לקהל את מלוא היתרונות שהוא חושב שיש לו מבלי להיעזר בתיווך של מילים או עיתונות. סרט תדמית מוכיח לקהל שאתם קיימים, אמנם, אבל נותן להם יותר מזה – את האפשרות לחוות ולהתרשם בדרך בלתי אמצעית מכם, מהטון שלכם, ממה שהם רואים ושומעים במו אוזניהם מבלי שיפרו להם על זה. אין טוב ממראה עיניים וממשמע אזנים, יודעים כולם, וגם הקהל אוהב את זה. להרגיש שהוא שם עוד לפני שהוא מגיע למקום.

התרשמות ראשונית קובעת הכל

בדיוק כפי שתוכן כתוב של רעיונאי יכול לקחת את הקהל שלכם יד ביד לאתר שלכם, כך גם סרט תדמית פשוט מביא אותם לתוך העסק ועושה להם היכרות עם מה שיש לכם להציע להם עוד לפני שהם יוצאים מהבית. בתקופה שבה אנשים מהססים לצאת ולנסוע ממקום למקום ורוב הקניות והעסקאות נעשות באינטרנט, ברור למה דרך ההמחשה הזאת בסרט תדמית עם רעיונאי טוב שכותב לכם קונספט ותסריט טוב יכולה לקדם אותם עוד יותר לקראת הצעד הזה אליכם. הגדלת ההכנסות בדרך זו מובטחת לכם אם תציגו נכון וטוב את העסק והמוצר שלכם ושכילו כך לנצל את מיטב האפשרויות של המדיום הזה לדבר אל קהל הלקוחות הפוטנציאלי שלכם.

כרטיס ביקור מודרני

סרט תדמית הוא יותר מאשר סרט פרסומת. הוא כרטיס ביקור מודרני שמקובל היום להפיץ בערוצי שידור ושיווק שונים. זה מצוין שגוגל קורא את הסרט שלכם עוד יותר טוב מאשר התוכן הכתוב שלכם משום שאז הוא גם מקדם אותו טוב יותר. סרט תדמית בפרט וסרטים בכלל, כאשר הם כתובים ומתוסרטים טוב על ידי רעיונאי הם הדרך שלכם להציג לעולם את העסק שלכם, לפעמים אפילו כמעט מבלי לדבר כלל. אם אתם בטוחים שהמוצר שלכם כל כך טוב, הראו זאת בסרט תדמית וזה יביא לכם את הלקוחות שרציתם.