שירותים

Lorem ipsum dolor sit

תוכן לאתרים

האתר שלך הוא כרטיס הביקור שלך באינטרנט, לכן חשוב שהתוכן באתר יציג אותך בצורה ברורה ומובנת ובהתאמה מושלמת לקהל היעד שלך. הניסיון הרב שיש לי בכתיבת תכנים לעשרות חברות מובילות בישראל, יסייע גם לך ליצור אתר שיש בו יתרון תחרתי על פני המתחרים שלך.

סרטוני תדמית

היום כולם מבינים שסרטון תדמיתי לעסק או למוצר שלך הוא הכרח, אבל כדי לבלוט צריך סרטון עם רעיון מנצח. בשנים האחרונות כתבתי עשרות סרטוני תדמית לחברות גדולות וקטנות ואשמח לכתוב גם לך סרטון תדמיתי עם רעיון קריאייטיבי מנצח ואף אעזור לך להפיק אותו .

דפי נחיתה לעסקים

מסר שיווקי נכון ומדויק יכול לעשות את ההבדל בין דף נחיתה שמצליח לגרום לעסק שלך להמריא לבין דף נחיתה שלא מצליח להביא לידים. אשמח לכתוב עבורך דף נחיתה שיביא לך תוצאות ומכירות…ממש כפי שכתבתי לעשרות חברות מובילות בישראל. במסגרת שירותי אוכל לסייע לך גם לקדם את דף הנחיתה ברשתות חברתיות.

כתיבה שיווקית לעסקים

תוכן לאתרים, תוכן לחומרים פרסומיים, תוכן לרשתות חברתיות, אין מה להגיד, תוכן הינו מרכיב חשוב וקריטי כיום לכל עסק בעולם השיווק. אשמח להוסיף גם לעסק שלך תוכן, ממש כפי שעשיתי לעשרות חברות מובילות: ישראכרט, שופרסל, טרה, הראל ועוד

פרסום ומיתוג לעסקים

מיתוג נכון נועד לבדל את העסק שלך מהמתחרים ולהעניק לך יתרון תחרותי על פני המתחרים, לכן חשוב שפרסומאי מנוסה יבצע זאת עבורך. במהלך 20 השנים האחרונות ליוויתי חברות מובילות בתהליכי מיתוג גדולים( שופרסל, טרה, הראל ועוד) אשמח לסייע גם לך למתג את העסק שלך.

סלוגנים ושמות

טרה, הראל, שופרסל, אלקטרה, צומת ספרים, ישראכרט ורשת ישרוטל- הם רק חלק מהמותגים להם כתבתי סלוגנים ושמות…בעזרת השם אסייע גם לעסק שלך.

צריכים לכתוב תסריט שיווקי שמניע לפעולה?
אל תכנסו לסרטים.

הורידו עכשיו בחינם את המדריך
ליצירת תוכן שיווקי קריאטיבי לסרטונים שיווקיים.

להורדת המדריך לחצו אקשן

Call Now Button
WhatsApp chat