המלצות

"כבמאי סרטים וטלוויזיה אני בוחר לעבוד עם הטובים ביותר. צביקה, תסריטאי מוכשר, כתב תסריט מנצח עבור סרט שעשיתי לחברת היי טק. הסרט היה הצלחה גדולה וחלק חשוב ממנה היה התסריט".

 

אלי קליין – במאי

"צביקה אתה מקצועי ומקצוען. עומד בזמנים, מהיר קליטה, נותן שירות מעולה והכי חשוב התוצרת איכותית ומקורית. תודה לך".

 

משה חרלופסקי – מייסד "ביז מייק ביז"

"כשהייתי צריכה לבחור קופירייטר שיבנה לי סלוגן חדש לעסק, תסריט לסרט תדמית ומודעה לגוגל, לא היה לי ספק לרגע במי אני הולכת לבחור. מהשניה הראשונה שפגשתי את צביקה היה לי ברור שהוא איש מקצוע מהבולטים בתחום, צביקה חד, חריף, מצחיק, שנון, ובדיוק מה שאני רוצה מאיש המקצוע שממתג אותי".

 

מעיין ישראל – סוכנת ביטוח

"הייתי צריך כתיבה שיווקית עבור סרטון לגוף ציבורי. העניין הוא שהייתי צריך תסריט שיהיה מוכן מהר. העברתי את הנתונים לצביקה והוא הצליח תוך פרק זמן קצר ביותר להעמיד תסריט מושלם.על סמך הניסיון הזה, אני למד שצביקה הוא ממש מעיין נובע של רעיונות יצירתיים והטקסטים זורמים ממנו חכמים ומדוייקים. תודה צביקה על שירות מעולה".

 

עוזי מור – סרטונים לקידום עסקים

"צביקה סופר שכמותך. ביקשתי אותך לכתוב לי עמוד בית חדש לאתר שלי. ביצעת המשימה בצורה הטובה ביותר, מהודק, מדויק, מעניין, קליט- ובעיקר מעביר את המסר. אני מודה לך מאד על איכות, זמינות ושירות מעל המצופה. תודה רבה".

 

עינת בר אילן קיץ – עו"ד

"ביקשתי את עזרתו של צביקה במציאת שם למופע ולהרצאה שלי. התוצאה הסופית מצוינת. ממליץ בחום!"

 

ערן בליזובסקי – קסמים לעסקים

"צביקה היקר, מודה לך על כתיבת תסריט שהשכלת לכתוב בצורה מדהימה וקולעת בתחום עסקי מאוד מורכב. הסרט הגיע לתשעת אלפים אנשים ברשתות החברתיות. מציעה לכל בעל עסק להיעזר בשירותך לכתיבת תסריט שיווקי".

 

יפעת בורקין – דרך אחרת

"פנינו לצביקה לאחר לא מעט חיפושים מתישים אחר קופירייטר מקצועי עבור הלקוחות להם אנו בונים אתרים. בעולם שלנו – ספקי התוכן הם עמוד התווך בדרך להצלחה, ואין לנו ספק שצביקה הוא חלק בלתי נפרד בכך בעבודה השוטפת שלנו. אין תחליף ליצירתיות, המקצועיות, החוכמה והשירות עם חיוך, תודה צביקה!"

 

ליאת מירמן – בניית ועיצוב אתרי אינטרנט

"חשוב ליצור בידול, חשוב ליצור ייחודיות כשהיה צורך בפצוח של קונספט חדש וייחודי. צביקה יצר פיצוח של הקונספט ויצר תסריט לסרטון, שמבהיר את המסר וייצר תוצאות רבות ומחמאות".

 

ניר מקבוסקי – turn your life on

"להגות רעיון, לתרגם אותו לקריאייטיב שיווקי, בשביל זה פונים למישהו שיש לו ותק בעולם הפרסום. פניתי לצביקה כאשר הייתי צריך רעיון לסרטון שיווקי לחברה. 3 רעיונות , 3 תבניות של טקסט שיווקי והכל בזמן קצר ובהיענות מלאה".

 

יריב דגן – מפיק וידאו

צריכים לכתוב תסריט שיווקי שמניע לפעולה?
אל תכנסו לסרטים.

הורידו עכשיו בחינם את המדריך
ליצירת תוכן שיווקי קריאטיבי לסרטונים שיווקיים.

להורדת המדריך לחצו אקשן

Call Now Button
WhatsApp chat