צביקה סופר – קופירייטר לדפי נחיתה

דפי נחיתה הם הזדמנות אחת ויחידה לקנות את הלקוח שלך. הם לא אתר שלם ועשיר באינפורמציה עם עמודים, טקסטים מפורטים, תמונות רבות וכו', אלא עמוד אחד בו עלייך להעביר את כל המידע על העסק שלך אך מצד שני לא להעמיס במידע, טקסט וויזואל.

על דף הנחיתה להיות ממוקד ולהציג רק את המידע המשמעותי והחשוב ביותר, באופן התמציתי והשיווקי ביותר, על מנת ללכוד את תשומת ליבו של הלקוח הפוטנציאלי, ולהפוך אותו ללקוח ממשי. הקופירייטר בעל תפקיד חשוב ביותר בהפיכתו של המבקר בדף הנחיתה ללקוח, ועל הכתיבה השיווקית שלו להיות מצוינת ולמכור את העסק שלנו, לשכנע בפחות מדקה את העין המרפרפת של המבקר בעמוד להישאר בעמוד ולהתעניין יותר לעומק בעסק שלנו, בין עם בלחיצה על כפתור יצירת קשר או לגרום לו להתקשר לבירור מעמיק.

 קופירייטר לדפי נחיתה חייב להיות חד ולהעביר את המסר באופן ברור, מאחר ובדפי נחיתה אין מקום לפירוט רב על מהות העסק ושירותיו או פעילותו, ועל האינפורמציה להיות ממוקדת וברורה.

למה לבחור בי כקופירייטר שלכם ?

מהיום יש לכם עסק עם קופירייטר שעבד עם המותגים הכי גדולים

היי שמי צביקה סופר, ואני קופירייטר, איש קריאייטיב ותסריטאי (תואר ראשון במנהל עסקים).

אני מביא איתי מעל ל- 20 שנות ניסיון במשרדי פרסום מובילים כגון: גיתם BBDO,  דיגיטל קלאוד, בריקמן ועוד.

 בשנים אלה ליוויתי קמפיינים שונים שאת חלקם אתם בוודאי מכירים, כגון:

  –  שופרסל דיל- הכסף שלך קונה יותר

  –  טרה – הכל מתחיל בחלב מצוין,

  –  אולי יש לך ביטוח בריאות – אבל אין לך הראל

ועוד ועוד.

כיום אני מלווה חברות אשראי, חברות ביטוח, משרדי פרסום, עסקים קטנים ועצמאיים, ומעניק להם מגוון שירותים כגון: קופירייטינג, כתיבת תכנים, כתיבת תסריטים לסרטי תדמית ושיווק, כתיבת תכנים לאתרים ודפי נחיתה, כתיבה שיווקית, מדיה חברתית ועוד.

אם אתם מחפשים שירות שהוא מעברת לרמה ש"עובר מסך" אני הוא איש המקצוע בשבילכם! אשמח לתאם אתכם פגישת היכרות בה אסביר לכם עוד על שירותי הקופירייטינג שלי.