בימינו עסקים רבים בוחרים לעשות מיקור חוץ לכתיבת התוכן, מאחר והבינו את חשיבותו של התוכן בנוסף לעליית כמות התכנים הנדרשים לרשתות החברתיות, לאתר העסק ולקידומו במנועי החיפוש.

אך לפני שבעל עסק בוחר בחברה המספקת כתיבת תוכן לעסקים או בכותב תוכן לעסקים עצמאי, עליו לוודא כי התכנים יהיו איכותיים, מקוריים, יצירתיים ותואמים את רוח העסק.

הרשת מוצפת במילוני תכנים אשר בקלות ניתן להעתיק ממקורות אחרים, במקום לכתוב תוכן מקורי, לכן על בעל העסק לוודא כי התוכן אשר הוא מעלה אינו מועתק משום מקום.

 בנוסף, כל מי שעוסק בתחום של כתיבת תוכן לעסקים עליו להיות בעל ניסיון וכישרון בכתיבה שיווקית, ועל בעל העסק לוודא שהאדם שהוא מעסיק אכן בעל ניסיון שכזה.

 לא פחות חשובה היא היצירתיות, כאשר על התוכן להיות יצירתי וחדשני בכדי ליצור עניין אצל הקורא ולא לחזור על נושאים אשר הקורא יכול למצוא באתרים אחרים. ולבסוף, על התוכן להיות איכותי ולייצג באופן ראוי את העסק, להיות כתוב ברמה גבוהה, כי בכל זאת עלינו לזכור שעבור הקורא איכות התוכן מקרינה על איכות העסק.

צביקה סופר – כתיבת תוכן לעסקים ברמת האיכות הגבוהה ביותר

מהיום יש לכם עסק עם קופירייטר שעבד עם המותגים הכי גדולים

היי שמי צביקה סופר, ואני קופירייטר, איש קריאייטיב ותסריטאי (תואר ראשון במנהל עסקים).

אני מביא איתי מעל ל- 20 שנות ניסיון במשרדי פרסום מובילים כגון: גיתם BBDO,  דיגיטל קלאוד, בריקמן ועוד.

 בשנים אלה ליוויתי קמפיינים שונים שאת חלקם אתם בוודאי מכירים, כגון:

    – שופרסל דיל- הכסף שלך קונה יותר

    – טרה – הכל מתחיל בחלב מצוין,

   –  אולי יש לך ביטוח בריאות – אבל אין לך הראל

ועוד ועוד.

כיום אני מלווה חברות אשראי, חברות ביטוח, משרדי פרסום, עסקים קטנים ועצמאיים, ומעניק להם מגוון שירותים כגון: קופירייטינג, כתיבת תכנים, כתיבת תסריטים לסרטי תדמית ושיווק, כתיבת תכנים לאתרים ודפי נחיתה, כתיבה שיווקית, מדיה חברתית ועוד.

לקבלת מידע נוסף על כתיבת תוכן לעסקים התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ואצור עמכם קשר בהקדם.