כאשר ניגשים לכתוב תוכן שיווקי לאתר מסוים, הדבר הכי חשוב שעלינו לזכור הוא שהתוצאה העיקרית אליה אנחנו שואפים היא מכירה! לא משנה מה אנחנו מוכרים, בין אם שירותים, מוצרים, כרטיסים למופע וכו', כל כתיבה שיווקית כשמה כן היא – ומטרתה שיווק. עיקרון מנחה ראשון – כתבו תוכן מעניין, כזה שהקהל לו אתם משווקים יתעניין בקריאתו ולא יזנח את התוכן לאחר חמש מילים.

אנחנו רוצים שהוא יגיע לשורה התחתונה ולהניע אותו לפעולת רכישה/התעניינות. גם אם התוכן בעל אופי יותר אינפורמטיבי, נסו לכתוב אותו באופן יותר סיפורי. עקרון מנחה שני – תנו את כל המידע,  אך במקביל עוררו את סקרנותו של הקורא. הלקוח הפוטנציאלי לא אוהב מידע חלקי, לכן ודאו שכל המידע הרלוונטי נמצא בתוכן בדרך זו או אחרת. עם זאת, תוכלו לשמור פיסת מידע דיסקרטית אשר תניע את הלקוח הפוטנציאלי לפעולה.

לדוגמא – "רוצים לשמוע על המחירים המיוחדים שלנו? התקשרו עוד היום". עיקרון מנחה שלישי ואחרון, אשר לעתים נזנח בעולם המוצף תוכן של ימינו – הקפידו על שפה נכונה! היא בהחלט יכולה להיות עדכנית, והתוכן יכול להכיל סלנג, אך לא טעויות בשפה.

 זכרו שהתוכן נמצא באתר שלכם ומשקף את החברה שלכם, וטעויות שכאלו משקפות באופן מידי חוסר מקצועיות אשר מקרין על החברה כולה.

למה דווקא לבחור בצביקה סופר כאשר מדובר על כתיבת תוכן שיווקית?

אני מביא איתי מעל ל- 20 שנות ניסיון במשרדי פרסום מובילים כגון: גיתם BBDO,  דיגיטל קלאוד, בריקמן ועוד.

 בשנים אלה ליוויתי קמפיינים שונים שאת חלקם אתם בוודאי מכירים, כגון:

    שופרסל דיל- הכסף שלך קונה יותר

    טרה – הכל מתחיל בחלב מצוין,

    אולי יש לך ביטוח בריאות – אבל אין לך הראל

ועוד ועוד.

כיום אני מלווה חברות אשראי, חברות ביטוח, משרדי פרסום, עסקים קטנים ועצמאיים, ומעניק להם מגוון שירותים כגון: קופירייטינג, כתיבת תכנים, כתיבת תסריטים לסרטי תדמית ושיווק, כתיבת תכנים לאתרים ודפי נחיתה, כתיבה שיווקית, מדיה חברתית ועוד.

אז מה אפשר להספיק בעשרים שנות קריאייטיב?

טוב ששאלתם: לכתוב מעל ל-100תסריטים לפרסומות, סרטוני תדמית ושיווק, להיות אחראי על עשרות מודעות ותשדירי רדיו, לכתוב תכנים לאתרים ודפי נחיתה לחברות וארגונים גדולים, לכתוב עשרות חוברות ופולדרים לחברות נדל"ן, לכתוב סלוגנים ושמות לעשרות חברות ומוצרים, לזכות בפרסי קריאייטיב בארץ ובעולם… אבל בינינו, מי סופר?