סלוגן הוא מסר שיווקי קצר וקולע אשר מגיע בצמוד לשם העסק והלוגו שלו, ונאמר כמעט תמיד באותה נשימה. סלוגן מוצלח לעסק הוא כזה שנשאר בתודעת הקהל, קליט ומתנגן בראש ישירות כששומעים את שם העסק. בחירת סלוגן בעברית לעתים עלולה להיות קשה, לא תמיד המסר שאותו אנחנו רוצים להעביר בעברית מתגלגל על הלשון, ולא תמיד נשמע טוב.

לכן רצוי לא להתמקד רק בהעברת המידע, לדוגמא "צעצוע – חברת הצעצועים הראשונה בארץ", אלא "צעצוע – הצעצועים הראשונים של הקטנטנים שלך!".

חשוב לזכור שאנחנו פונים ללקוח פוטנציאלי, ורוצים לעודד אותו לקנות אצלנו או לשכור את שירותינו, לכן עלינו להכיר את קהל היעד שלנו. לדוגמא, "הראל – בשביל השקט הנפשי שלך", פונה לקהל מבוגר אשר מחפש שקט נפשי ולחיות חיים בטוחים. אין פה מקום להומור, בניגוד לסלוגנים אשר נועדו לשווק עסק לקהל צעיר לדוגמא "תעמיס לי ביסלי".

סגנונות נוספים של סלוגן לעסק בעברית הוא סלוגן אשר מניע לפעולה, לדוגמא "בוא ללונה פארק", או סלוגן אשר יש בו הצהרה על איכות העסק, כמו "להיות ראשון זה מחייב, בנק הפועלים".

המומחיות שלי היא למצוא סלוגן בעברית אשר יתאים לאופי של העסק שלך וימשיך איתך שנים רבות קדימה! אני כבר עושה זאת למעלה מ-20 שנים שבהן ליוויתי את החברות הגדולות ביותר בישראל.

אשמח לקיים עמכם פגישה בה אסביר לכם כיצד אוכל לקחת את העסק שלכם צעד אחד קדימה עם סלוגן מנצח.