סרטי תדמית הם הדרך הכי עדכנית ומוצלחת לשיווק העסק שלך בעידן הדיגיטלי בו אנו חיים.

 בהפקת סרטי תדמית יש אלמנטים שונים, מצלם ועד שחקנים, מוזיקה, אנימציה ועוד, אך אין ספק כי המרכיב החשוב ביותר הוא הקופירייטר, אשר תפקידו לכתוב את הטקסט עבור סרטי התדמית. קופירייטר טוב יודע לכתוב טקסט שיווקי בצורה אשר משווקת ומציגה את העסק באופן אשר תואם את אופי העסק וערכיו, ומעבירה בדרך הברורה ביותר את מהות העסק – מה פעילותו או שירותיו.

לא פחות חשוב, קופירייטר לסרטי תדמית צריך להיות יצירתי ומקורי, עם הבנה מעמיקה של עולם השיווק והפרסום, בכדי למשוך את עניין הצופה ולגרום לו לצפות בסרט עד סופו, להנות מהסרט, ולהפיץ אותו בקרב מכריו – או אף יותר טוב מזה, להשתכנע מסרט התדמית ולהפוך ללקוח של העסק. סרט תדמית ייחודי ומקורי יכול בקלות ובמהירות, אם הוא מוצלח כמובן, להגיע לצופים רבים, אשר ביניהם לקוחות פוטנציאלים לעסק שלך – לכן חשוב שקופירייטר לסרטי תדמית ידע לכתוב טקסט אשר מותאם ומכוון לקהל היעד של העסק שלך.

צביקה סופר – קופירייטר לסרטי תדמית

מהיום יש לכם עסק עם קופירייטר שעבד עם המותגים הכי גדולים

היי שמי צביקה סופר, ואני קופירייטר, איש קריאייטיב ותסריטאי (תואר ראשון במנהל עסקים).

אני מביא איתי מעל ל- 20 שנות ניסיון במשרדי פרסום מובילים כגון: גיתם BBDO,  דיגיטל קלאוד, בריקמן ועוד.

 בשנים אלה ליוויתי קמפיינים שונים שאת חלקם אתם בוודאי מכירים, כגון:

    שופרסל דיל- הכסף שלך קונה יותר.

    טרה – הכל מתחיל בחלב מצוין.

    אולי יש לך ביטוח בריאות – אבל אין לך הראל.

אז מה אפשר להספיק בעשרים שנות קריאייטיב ?

טוב ששאלתם:

 לכתוב מעל ל-100 תסריטים לפרסומות, סרטוני תדמית ושיווק, להיות אחראי על עשרות מודעות ותשדירי רדיו, לכתוב תכנים לאתרים ודפי נחיתה לחברות וארגונים גדולים, לכתוב עשרות חוברות ופולדרים לחברות נדל"ן, לכתוב סלוגנים ושמות לעשרות חברות ומוצרים, לזכות בפרסי קריאייטיב בארץ ובעולם… אבל בינינו, מי סופר?

אם חיפשת קופירייטר לסרטי תדמית הגעת בדיוק אל המקום הנכון! אשמח לענות לכם על כל שאלה לגבי קופירייטינג גם במייל וגם בטלפון.