בפתיחת עסק חדש אחד הצעדים המשמעותיים, ולעתים גם המרגשים ביותר עבור בעל העסק החדש, הוא בחירת שם העסק.

 רבים בוחרים בשם בעל משמעות אישית עבורם, בין אם שם עסק חדש אשר מכיל בתוכו את שמם או שם משפחתם או ילדיהם, לבין שם אשר מסמל עבורם משהו אישי. חשוב לזכור שבבחירה מבין אופציות השמות לעסק חדש יש לקחת בחשבון שיקולים נוספים מלבד טעמו האישי של בעל העסק. על השם להיות בעל הקשר מובהק לתחום בו העסק פועל, בכדי שכל אדם אשר נתקל בשם יבין מיד במה מדובר.

לדוגמא, אם מדובר בחברת מזגנים, מומלץ לשלב בשם העסק החדש את המילה מזגנים – למשל "אבי מזגנים", בכדי שאדם הנתקל בשם ומחפש מזגן יבין מיד שהעסק רלוונטי עבורו. כמו כן, חשוב להשקיע בבחירת שם מקורי לעסק החדש, שיעורר עניין אצל הלקוח הפוטנציאלי ויגרום לו לרצות לדעת יותר על העסק.

 באופן אינטואטיבי, אדם אשר שם העסק ימצא חן בעיניו, יבחר בו מרשימת עסקים מסוימת. לכן גם חשוב בבחירת שם לעסק חדש להכיר את קהל היעד של העסק, בכדי לנסות לקלוע כמה שיותר לטעמו של הלקוח הפוטנציאלי. בשורה התחתונה, השקיעו מחשבה רבה בבחירת שם לעסק חדש, זה עלול להשפיע על הצלחת העסק הרבה יותר ממה שאתם חושבים!

כיצד הניסיון שלי יוכל לעשות את ההבדל כאשר מדובר על שמות לעסקים ?

אני מביא איתי מעל ל- 20 שנות ניסיון במשרדי פרסום מובילים כגון: גיתם BBDO,  דיגיטל קלאוד, בריקמן ועוד.

 בשנים אלה ליוויתי קמפיינים שונים שאת חלקם אתם בוודאי מכירים, כגון:

    שופרסל דיל- הכסף שלך קונה יותר

    טרה – הכל מתחיל בחלב מצוין,

    אולי יש לך ביטוח בריאות – אבל אין לך הראל

ועוד ועוד.

כיום אני מלווה חברות אשראי, חברות ביטוח, משרדי פרסום, עסקים קטנים ועצמאיים, ומעניק להם מגוון שירותים כגון: קופירייטינג, כתיבת תכנים, כתיבת תסריטים לסרטי תדמית ושיווק, כתיבת תכנים לאתרים ודפי נחיתה, כתיבה שיווקית, מדיה חברתית ועוד.

רוצים למצוא שם לעסק חדש שאותו אתם פותחים? אני בהחלט אוכל לעזור לכם לקלוע בשם המושלם! התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ואחזור אליכם בהקדם.