מהיום יש לכם עסק עם קופירייטר ואיש קריאייטיב שמעניק לכם את כל השירותים מ-א' ועד ת'

כתיבת תוכן לאתרים

האתר שלך הוא כרטיס הביקור שלך באינטרנט, לכן חשוב שהתוכן באתר יציג אותך בצורה ברורה ומבודלת לקהל היעד שלך. מסר שיווקי נכון ומדויק יכול לעשות את ההבדל בין דף נחיתה שמצליח לגרום לעסק שלך להמריא, לבין דף נחיתה שלא מצליח להביא לידים איכותיים. הניסיון הרב שיש לי בכתיבת תכנים לעשרות אתרים ודפי נחיתה, יסייע גם לך ליצור תוכן שיש בו בידול ויתרון תחרותי.

סרטוני תדמית

היום כולם מבינים שסרטון תדמיתי לעסק או למוצר שלך הוא הכרח, אבל כדי לבלוט צריך סרטון עם רעיון מנצח. בשנים האחרונות כתבתי עשרות סרטוני תדמית לחברות גדולות וקטנות ואשמח לכתוב גם לך סרטון תדמיתי עם רעיון קריאייטיבי מנצח ואף אעזור לך להפיק אותו ..

כתיבה שיווקית לעסקים

תוכן לאתרים, תוכן לחומרים פרסומיים, תוכן לרשתות חברתיות, אין מה להגיד, תוכן הינו מרכיב חשוב וקריטי כיום לכל עסק בעולם השיווק. אשמח להוסיף גם לעסק שלך תוכן, ממש כפי שעשיתי לעשרות חברות מובילות: ישראכרט, שופרסל, טרה, הראל ועוד.

פרסום ומיתוג לעסקים

מיתוג נכון נועד לבדל את העסק שלך מהמתחרים ולהעניק לך יתרון תחרותי על פני המתחרים, לכן חשוב שפרסומאי מנוסה יבצע זאת עבורך. במהלך 20 השנים האחרונות ליוויתי חברות מובילות בתהליכי מיתוג גדולים (שופרסל, טרה, הראל ועוד) אשמח לסייע גם לך למתג את העסק שלך.

סלוגנים ושמות

טרה, הראל, שופרסל, אלקטרה, צומת ספרים, ישראכרט ורשת ישרוטל- הם רק חלק מהמותגים להם כתבתי סלוגנים ושמות…בעזרת השם אסייע גם לעסק שלך.

מיתוג פרויקטים בנדל"ן

קבוצת רוטשטיין , קבוצת חג'ג', אסיה גרופ וקבוצת גרופית, הם רק חלק מחברות הנדל"ן אותן ליוויתי בתהליכי מיתוג הכוללים: מציאת קונספט, כתיבת שמות וסלוגנים, כתיבת תוכן לחוברות, דפי נחיתה, אתרים ופוסטים ברשתות חברתיות.

סרטונים שיווקיים לרשתות החברתיות בטיקטוק

זה לא סוד שסרטונים שיווקיים הם כיום כלי עוצמתי לשיווק העסק ברשתות החברתיות (פייסבוק, אינסטגרם וכמובן טיק טוק).
סרטונים שיווקיים יכולים לעזור ליצור מודעות למותג ולמוצרים או לשירותים שאתם מציעים ללקוחות שלכם, אבל מי אמר שסרטים שיווקיים חייבים להיות עסק יקר?
אנחנו מציעים לכם חבילת סרטונים שיווקיים לרשתות החברתיות, הכוללת כתיבת תסריטים, צילום בנייד ועריכה מקצועית… וכל זה במחיר שיפתיע אתכם.

ניהול תוכן יצירתי ברשתות החברתיות

הרשתות חברתיות (פייסבוק, אינסטגרם וטיק טוק) הפכו לאחד הכלים החשובים ביותר בתקשורת שיווקית. הרשתות החברתיות מאפשרות לכם, בעלי העסקים, להגיע לקהל רחב של לקוחות פוטנציאליים, ליצור קשר איתם ולהשפיע עליהם. מסיבה זו ניהול תוכן ברשתות חברתיות הוא תהליך חשוב מאין כמוהו. ניהול תוכן יצירתי ברשתות החברתיות מאפשר ליצור עניין ולהעביר את המסר השיווקי שלכם באופן איכותי. אז אם גם אתם חווים לפוסט טראומה בכל פעם שאתם צריכים להעלות תוכן לרשתות החברתיות, אנחנו כאן כדי לעזור לכם לנהל את התוכן שלכם.

יאללה תשאירו פרטים, ובואו נדבר