עולם הפרסום והשיווק השתנה והפך לדיגיטלי מאי פעם. אפיקי הפרסום לבעלי עסקים הולכים ומתרחבים ולאט לאט קל להבין כי נכסים דיגיטליים כגון אתר אינטרנט, פרופילים עסקיים ברשתות החברתיות ודפי נחיתה למוצרים או שירותים שונים הם הכרחיים כדי לבסס את העסק שלכם כפתרון רלוונטי. לכל אחד מהנכסים הדיגיטליים הללו יש מטרה אחרת והשפעה אחרת, ואם אתם מחפשים לשווק באופן ישיר ויעיל שירות או מוצר חדשים ורוצים להניע את הלקוחות שלכם לפעולה מהירה וישירה – דף נחיתה הוא הבחירה עבורכם.

רגע, מה זה דף נחיתה?
באופן בסיסי, דף נחיתה כדי לקבל "לידים" ( ומכאן שמו). לרוב, בוחרים בדף נחיתה כאשר יש לכם מוצר או שירות שאתם רוצים לקדם ואתם מעוניינים שהלקוחות יבצעו פעולה ישירה לרכישתם. פעולה זו יכולה להיות רכישת המוצר (דרך אפשרות סליקה), השארת פרטים (כדי לאסוף עבורכם מאגר מידע של לידים פוטנציאלים) ועוד. כאשר הדרישה היא לגרום ללקוח לבצע פעולה, כלומר – לשכנע אותו, אתם חייבים תוכן טוב ואיכותי, משכנע ומוכר.

מסע הלקוח דרך המילים
קופירייטר מקצועי יידע כיצד לכתוב עבורכם את המסר השיווקי המדויק, כיצד לקחת את הלקוח הפוטנציאלי ולהעביר אותו מסע דרך המילים שמטרתו לגרום לו לבצע פעולה. אותו קופירייטר ידע איך לזקק את קהל היעד הנכון למוצר או לשירות שאתם מוכרים, לבחור את המסר השיווקי הנכון, באיזו שפה לדבר איתם וכיצד לגרום להם להתחבר אל התוכן -גם אם לפניו לא הכירו אתכם, את העסק שלכם או את מה שאתם מוכרים, לתאר במדויק באופן מלא בטחון את הפתרון שאתם מציעים להם בדמות המוצר או השירות, ולבסוף, יגרום להם לבצע פעולה כלשהי, לפי מה שדף הנחיתה יבקש מהם.

קופירייטינג מדויק מהמשפט הראשון ועד לרכישה
חשוב להבין כי למרות שהמוצר או השירות שייך לכם, ואתם מכירים אותו הכי טוב ויודעים כיצד למכור אותו, רק תוכן איכותי וחכם בדף נחיתה שנבנה על פי כללים מסוימים מעולם הכתיבה השיווקית, הוא שיביא את התוצאות הרצויות. כותב תוכן או קופירייטר מיומן, ידע כיצד לפרוש בפני הלקוח את המידע באופן שיגרום לו לרצות להמשיך לקרוא, לחוש הזדהות, לגבש אמון ולבסוף, לבצע רכישה. אז תנו לדף הנחיתה שלכם להמריא עם קופירייטינג שיווקי חכם.