כל מי שמאמין שתוכן הוא המלך, צודק. היכולת של תוכן משובח באתר שלך, להוביל להצלחת העסק הוא חד משמעי וברור, אחרי הכל,  למילים יש משמעות – עבורך, עבור הלקוחות שלך, ועבור גוגל ( עוד נחזור אליו בהמשך)

אמנות הסיפור באתרים

אחד המושגים הנפוצים היום בעולם השיווק כיום הוא storytelling, או במילים פשוטות – היכולת שלנו לספר סיפור. אתר, כיצירה סטטית שאינה משתנה חדשות לבקרים, צריכה לגעת ברגש וליצור מקור הזדהות עם מבקרי האתר.

במפגשים אישיים יש לנו את היכולת לתת ערך מוסף כאשר אנחנו משתפים אותם בסיפור האישי שלנו ובמוסר ההשכל הנלווה לאותו הסיפור. באתר שלנו, אנו צריכים ללכת באותו קו מנחה – מהן המילים המייצרות רגש, ואיזה רגש מוביל למכירה?

מה הסיפור באתר שלך?

הלקוחות של היום רוכשים את החוויה שאליה הוביל בעל העסק, והולכים שבי אחרי הסיפור שלו, בעיקר כאשר המילים שלו מתארות את הרגשות שלנו באופן מדויק. היכולת ליצור פסקה המניעה לפעולה, היא הרבה יותר מאסופת מילים באתר שלך, היא אמנות.

אמנות הכתיבה הנוצרת בידי קופירייטר מקצועי, המצליח להתחבר למהות ולערכי העסק שלך ולתרגם את המכלול הזה למילים, המייצרות רגש המוביל לפנייה.

אם תחשבו על זה רגע, יש סיבה טובה למבנה האתרים הנהוג כיום: דף בית המכיל תקצירי שירותים ומוצרים, האמורים לגרות אתכם להכנס ללשוניות הרלוונטיות עבורכם, וכן תמונות וסרטונים הבאים לגבות את הסיפור בויזואליות מרשימה.

בנוסף, בכל אתר יש דף אודות, כי מעניין אותנו לדעת מי עומד מאחורי העסק בו אנחנו מתכוונים להשקיע, וכן דפים נוספים המכילים פירוט השירותים המוצעים, סיפורי מקרה ויצירת קשר.

לכל העמודים הללו יש כוח באתר. כוח משולש ועוצמתי:

  1. האתר שלך פעיל ומייצר כניסות ולידים
  2. הלקוח מקבל ערך מוסף מתוכן איכותי הכתוב היטב
  3. גוגל שמח לקדם אורגנית אתרים שגולשים בהם זמן רב (ומי אנחנו שנהרוס שמחות שכאלה…)

למה צריך קופירייטר מקצועי לכתיבת תוכן באתר? 

מטרת התוכן באתר הינו יצירת חיבור אישי בין בעל האתר לבין המבקרים, ולשם כך קופירייטר מנוסה משתמש במס' כלים:

  1. סיפור המותג ודרכו, לחיבור אישי
  2. שימוש בשפה אישית – ניסוח בגובה העיניים, פנייה אחידה לזכר / נקבה
  3. שימוש במונחים המניעים לפעולה, כדי שמבקר יהפוך לליד חם
  4. יצירת שפה המתאימה לגוגל, לצורך קידום אורגני מיטבי

לסיכום

השקעה באתר אינה מסתכמת בעיצוב מוצלח ויפה, אלא בשילוב של תוכן איכותי היוצר אתר מנצח. תוכן זה יכול לשמש אותך בנכסים דיגיטליים נוספים ולעזור לך להעביר מסר של מקצוענות ורגישות. שימוש בכלים לכתיבת תוכן מנצח יסייעו לך לכתוב תוכן לאתר מעניין, מוכר וגם מקדם.

בהצלחה.